niedziela, 23 czerwca 2013

Woman and Woman III


Występuje teraz co tydzień w piątkowe wieczory. Joe płaci kilka funtów za noc, wbrew mojej woli. Powiedziałam mu, że kocham to robić i nie musi mi płacić, ale on nalegał.
Cara - Boże kocham jej imię - przychodzi około raz na dwa tygodnie około. Moge rozmawiać z nią przez kilka minut, zanim wchodzę na scenę. Ona zostaje, żeby wysłuchać usłyszeć Woman and Woman, a potem zawsze wychodzi. Jestem smutna, kiedy widze jak odchodzi, ale przynajmniej kocha utwór, który napisałam dla niej.

Pewnego wieczoru, kiedy ona wchodzi, wszystko się zmienia. Ona wygląda inaczej. Piękna jak zawsze, ale jej twarz jest pokryta makijażem, zbyt mocnym można powiedzieć. Ale to nie jest tak, że sprawia, że  wygląda inaczej. Patrzy nieśmiało, gdy ludzie widzą ją i zacząć szeptać. Ona najwyraźniej ich ignoruje.
Siada z nami na chwilę.
"Cześć". Mówi, uśmiechając się szeroko. Ona siada po turecku przede mną, stawia  torebkę na podłodze.
"Cześć". Odpowiadam. Ona wygląda tak cholernie pięknie już teraz, a na pewnojest aniołem lub boginią z Olimpu. Ale jej twarz ... widziałam ją wcześniej, nie wiem gdzie, ale widziałam.
"Czy zagrasz mi dzisiaj piosenkę?" Uśmiecha się kiedy mówi.
Wiem, że nie to miała na myśli, że wie, że piosenka została napisana tylko dla niej tylko.Zostaje tu tylko wtedy kiedy wie, że zagram tą pisoenkę.

"Będziesz musiała poczekać i zobaczyć." Uśmiecham się również. Mam wzrost pewności siebie w ostatnich tygodniach. Ona może być kurwa Boginią.

Ja również umieściłam Woman and Woman  na końcu listy. Jeśli zostawie ją na koniec to będę mieć pewność, że zostanie do końca.

Ona śmieje się i mruga do mnie. Milczy i patrzy przez okno, rozchyliła usta i złączyła w prostą  linię prostą. Ten wyraz twarzy ... widziałam go wcześniej. Zaczynam łączyć wszystkie części w całość. Plakat który widziałam tygodnie temu z Matyldą. Jej imię nie jest tak powszechne wszędzie. Patrzę na nią uważnie. Mój wzrok jest tak intensywny, że ​​ona staje się nieśmiała i rumieni się.
"Co?" Pyta cicho. "Czy mam coś na twarzy?"
Czuje się teraz głupio. To  modelka roku, jedena z Burberry czy jak kolwiek to się nazywa. Wiedziałam, rozpoznałam ją gdzieś.
"Jesteś Cara Dele ... coś." Mówię, wyrażając swoje myśli na głos.
Widzę błysk bólu w jej oczach przez ułamek sekundy, zanim patrzy na mnie normalnie.
"Delevingne." Ona mówi, cicho.
Ciągle patrzę na nią, analizując ją. Czuję się teraz tak głupio.
"Racja". Mówię niezręcznie.
Kilka sekund mija i już wróciłam do magazynu który czytałam.
"Myślałam, że wiesz."
Jej głos jest tak cichy jak zawsze. Ona wydaje się taka krucha i nie rozumiem dlaczego. Można poczuć się jakby oszukiwała rozmówcę, że ​​jest tu ktoś inny, a jej nie ma. Okazuje się, że jestem jak zwykle głupia, nie wiedząc, kim jest. Ale udało się uczucie gniewu kumulują się we mnie.
"Co masz na myśli" Myślałam, że wiesz "? Czy mam cię rozpoznać? "
Ona jest zaskoczona moim nagłym wybuchem.
"N-nie," zacina się, "Ja tylko"
"Racja". Przerywam jej ostro. Nie jestem wobec nie fair, wiem, ale jestem tak zdezorientowana, że nie mogę nawet myśleć.
Opuszcza twarz i napięcie staje się niewygodne.Czuje się jakbym kopnęła szczeniaka.
"Muszę iść." Mówię cicho. "Zaraz piąta."
Kiwa głową i zmusza się do uśmiechu.
"Będę tu".
-
Nie sądze, że kiedykolwiek śpiewałam Woman and Woman z takim wzruszeniem. Mój i jej wzrok nie odrywał się od siebie przez cały utwór i moje ciągłe wewnętrzne dreszcze. Zdaje sobie sprawę, co do niej czuje i to nie jest już prosta atrakcja, ale coś więcej. Ponadto, zdaję sobie sprawę, że szanse na przyszłość z nią całkowicie zniknęły gdy już zdałam sobie sprawę, że ona jest kurwa znaną modelką.
Czuję, że ogarnie mnie straszny smutek, gdy skończę. Walczę ze  łzami w oczach, ale postanowiłam, że nie będę przez nią płakać

Rozmawiałam z nią przez cały wieczór i jestem zaskoczona, że jeszcze nie wyszła. Powróciłam  z powrotem do normalnej sytuacji z nią. Dowiedziałam się, kiedy jej ze mną nie ma, jest na wybiegu, jest Carą, dziewczyną, którą poznałam w ciągu tygodni, dziewczyną z uroczą twarzą i najlepszą osobowością w historii

1 komentarz:

  1. Świetny rozdział :D
    u nas na blogu pojawił się nowy rozdział :D
    loveissomethingmorethanfriendship.blogspot.com
    Gośka&Paula

    OdpowiedzUsuń